Hakkımızda

Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 19.09.2018 tarihinde 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince kurulmuş ve aynı tarihte Şirketimizin İstanbul Ticaret Odasına kaydı yapılmıştır.  

Kurucularının sahip olduğu hassasiyetler gereği Şirketimiz, Ulu Önder Atatürk’ün miras bıraktığı ülkemiz gençliğinin bilinçlenmesi ve Ata’sının hedef, gaye, amaç ve idealleri ile birlikte ilkelerine sahip çıkmasını, satış ve pazarlanmasına aracılık ettiği başta telifli eserler ile diğer ürünler aracılığıyla sağlamaya çalışmaktadır.

Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ amacını gerçekleştirirken 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun belirlemiş olduğu sınırlar dâhilinde hareket etmekte ve ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Bunun haricinde hiç bir kişi, kurum ya da kuruluştan bağış vb. adı altında karşılıksız herhangi bir menfaat temini de sağlamamakta olup bu gibi eylem ve fiiller ile de herhangi bir bağı ve bağlantısı bulunmamaktadır.

Ayrıca Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ maliyet oranları karşısında düşük kar marjları ile telifli eserlerin ve ürünlerin yurdun dört bir yanına ulaşmasını sağlamaya çalışarak Ata’mızın mirasını ve hatırasını yaşatmaktadır.

Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin başta siyasi parti ve örgütlenmeler olmak üzere sivil toplum kuruluşları, dernek, vakıf, organizasyon vb. kuruluşlarla hiçbir bağı veya bağlantısı bulunmamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ticari unvana sahip ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu ile diğer kanun ve mevzuat gereği belirlenmiş olan yasal çerçevede ticari faaliyetlerini yürütmektedir.  

Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ müşteri memnuniyetini ön planda tutan, satış ve pazarlanmasına aracılık ettiği başta yazılı eserler olmak üzere diğer ürünlerin basımı, yayımlanması, satışı ve pazarlanması için her türlü yasal izin ve onaylarının yasal mercilerden alındığını taahhüt etmekle birlikte yukarıda belirtilen ilke ve esaslar çerçevesinde faaliyetlerini yürüttüğü sektörde öncü konumundadır.

Şirketimiz ATAKİTABEVİ YAYINCILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sektöründe lider ve öncü pozisyonda yer almakta olup müşterilerinden aldığı güç ve kuvvetle ve çalışanlarının dürüst ve ahlakı ile her geçen gün daha da büyümekte Ulu Önder Atatürk’ün göstermiş olduğu yolda dimdik yürümeye devam etmektedir.